ASANSÖR ÇUKURUNA GİREN SU PROBLEMİNE SON!

Yapı sektöründe büyük ölçekli projelerde Asansör sistemleri zorunlu hale gelmesiyle birlikte önemli sorunları da beraberinde getirmektedir. Asansör sistemleri için gerekli olan Asansör çukurlarına giren sular yapılarımız için büyük tehditler oluşturmaktadır. Asansör Çukuruna biriken su zamanla beton yapı ve içerisinde bulunan demir donatıyı çürüterek yapının ömrünü kısaltmaktadır. Çukur içerisinde biriken suya kesin çözümler üretilmemesi durumun da ise rutubet, mantar, küf ve kötü kokular ile karşılaşılmaya sebebiyet vermektedir. Yapı sektöründe yapılan hatalar arasında yer alan Asansör çukuru içerisindeki suyun dışarı atılması bu problem için sadece geçici çözüm olur.

ASANSÖR ÇUKURU SU YALITIMINDA AKER İZOLASYON GÜVENCESİ

Asansör çukuru su izolasyon çalışmalarında bilgi, tecrübe ve birikimleriyle Türkiye’nin önde gelen izolasyon firmalarından olan Aker İzolasyon kaliteli işçilik ve ileri teknoloji ürünleriyle siz değerli müşterilerine kesin çözümler sunuyor. 5 Yıl su geçirmezlik garantisini verebilen ilk ve tek izolasyon firması olmasıyla da yaptığı işler için vermiş olduğu güvencenin en önemli kanıtıdır. Aker İzolasyon Asansör Çukuru su izolasyon çalışmalarında bünyesinde barındırdığı izolasyon uzmanlarının ön görmüş olduğu en ekonomik ve en kaliteli malzemeler ile problem odaklı sorun çözmesiyle de profesyonel ekibinin siz değerli müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amaçlanmaktadır.

AKER İZOLASYON  İZOTÜM KRİSTALİZEYİ ÖNERİYOR

Asansör çukuru su izolasyon  çalışmalarında  bünyesinde barındırdığı izolasyon uzmanlarının  bilgi birikim ve  tecrübelerine dayanarak  su izolasyon çalışmalarında  İzotüm Kristalizeyi öneriyor. İnşaat ve Yapı sektöründe yenilikleri yakalamak problemlere kesin  çözümler üretmek noktasında yeni ürünler deneyen  Aker izolasyon  uzun  dönem kullanmış olduğu ve  başarılı sonuçlar elde ettiği İzotüm kristalizeyi müşterilerine öneriyor.