KUYU TEMEL SU İZOLASYONU

Kuyu Temel su yalıtımı açısından zorlu noktalar arasında yer alan uygulama noktalarındandır. Kuyu Temel İksa kazı sistemlerinin yerine getirilmiş tek taraflı kalıplar kullanılmaktadır. Tersten giden bir sistem gibi yapılan bu işlem sonucu perde sonrada temel oluşturulur. Gerçekleştirilen bu yapım aşamaları sırasında kuyu temelin betonarme perdelerinin kalıpları meydana gelmektedir.Tek taraflı oluşturulan kalıpların açılmaması için ağaç tomruklar toprak içerisine gömülür kalıp bu sistem ile monte edilir. Bu sistemde gerek duyulur ise statik açıdan çektirme yapılarak ankrajlar da sisteme eklenir. Yapım işlemleri bitmesi ile birlikte Perde beton üzerinde çok sayıda ağaç parçaları ve soğuk derzler ortaya çıkar. Kuyu temel su izolasyonu konusuna gerek duyulan nokta tamda buralar için geçerlidir. Su izolasyonu yapılacak noktalar perde beton üzerinde tespit edilerek gerekli çalışmalar için hazırlıklar yapılır..

Kuyu Temel Su İzolasyonu Uygulama

Kuyu Temel Perde Su izolasyonu uygulama noktasına gerçekleştirilecek olan proje öncesinde Aker İzolasyon firması olarak bünyemizde bulunan İzolasyon uzmanlarımız proje üzerinde gerekli inceleme ve analizlerini gerçekleştirdikten sonra projede kullanılacak malzeme seçimine karar verilir. Kuyu Temel Perde Yalıtımında izole edici bir çok çeşit bulunmaktadır. Aker İzolasyon firmamız bünyesinde ki izolasyon uzmanlarımız uzun yıllar boyunca bir çok yapı yalıtım kimyasallarını incelemiş , kullanmış ve en iyi sonuçlar elde edilmiş olan İzotüm Kristalizeyi müşterilerimize önermektedir.

KUYU TEMEL SU YALITIMI İZOTÜM KRİSTALİZE UYGULAMA

Kuyu temel perde su yalıtımında Aker İzolasyon firmamız İzotüm kristalizeyi önermektedir. İzotüm kristalize Kuyu temel su izolasyon ürünü olması ve elde edilen sonuçlarda en ekonomik , en kaliteli ürün olarak izotüm kristalizeye karar verilmiştir. Kuyu temel üzerine uygulanan izotüm kristalize beton üzerinde bulunan kılcallara doğru ilerleyerek bu noktaları tıkayarak betonu suya karşı izole eder. Firmamız su izolasyon uygulama çalışmalarında Türkiye de bir ilke imza atarak siz değerli müşterilerimizin hakları korunması adına 5 yıl su geçirmezlik garantisini sözleşmeli resmiyet ortamında gerçekleştirmektedir. Aker İzolasyon işimiz gücümüz izolasyon!